פרקטיק ייעוץ משכנתאות בעתלית

רוצה לחסוך 100,000-200,000 בעלויות המשכנתא? רוצה לבחור את מסלולי המשכנתא שטובים לך ולא לבנק? רוצה לחסוך זמן רב בהשוואת ריביות, תמהילים ומשא ומתן מול הבנקים? – מומחי המשכנתאות של פרקטיק נמצאים כאן בשבילך!

פרקטיק מעניקים שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג של לקוחות פרטיים ועסקיים בעתלית כבר יותר מ – 15 שנה. ההתנהלות מול הבנקים השונים, מצריכה לא מעט ידע, ניסיון והבנה כלכלית – כתוצאה מכך, רק יועץ משכנתאות מוסמך יוכל לזהות את המוקשים שפקידי הבנק טומנים לך, להתריע ולפרק אותם בכל פעם מחדש.

פרקטיק אשר מנוהלת על ידי חנן אזולאי, כלכלן ועובד לשעבר של בנק לאומי, תייצג את האינטרסים שלך, תסביר לך כל שלב בתהליך ותשיג עבורך את המשכנתא הטובה ביותר.

אנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון וליצור עימנו קשר ב – 072-3911454. אנו נשמח להעניק לך ייעוץ ראשוני בחינם ולערוך פגישת היכרות, ללא כל התחייבות מצידך, במשרדי פרקטיק.

פרקטיק – יועץ משכנתא בעתלית שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, יועצי המשכנתא של פרקטיק מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של פרקטיק יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית ,תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

לחנן וכל צוות פרקטיק תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של פרקטיק ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בעתלית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!