פרקטיק ייעוץ משכנתאות בקרית טבעון

רוצה לקבל את התנאים, הריביות ומסלולי המשכנתא שהכי טובים לך? רוצה לחסוך זמן, כאב ראש ועצבים בדרך לדירה החדשה? – המומחים של פרקטיק נמצאים כאן בשבילך!

פרקטיק מעניקה שירותי ייעוץ משכנתאות בקרית טבעון והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. הניסיון המצטבר של מומחי המשכנתאות של פרקטיק יכול לשמש אותך על מנת לקחת משכנתא מותאמת אישית למידותיך הכלכליות, לזהות מוקשים שפקידי הבנק מציעים ללווים ולהוזלה משמעותית של החזרי המשכנתא לאורך השנים (חיסכון שיכול להתבטא ב – 100,000-200,000 ₪ לאורך חיי המשכנתא).

פרקטיק מנוהלת על ידי חנן אזולאי, כלכלן מוסמך ועובד לשעבר של בנק לאומי למשכנתאות, כך שבכל שלב נוכל להעניק לך את המידע, הביטחון והשקט הנפשי בדרך למשכנתא המיוחלת.

אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ולהרוויח מהניסיון הרב שצברנו מול הבנקים עם לקוחות בדיוק כמוך.

פרקטיק – יועץ משכנתא בקרית טבעון שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, יועצי המשכנתא של פרקטיק מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של פרקטיק יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית ,תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

לחנן וכל צוות פרקטיק תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של פרקטיק ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בקרית טבעון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!