פרקטיק ייעוץ משכנתאות ברמת ישי

רוצה לבצע השוואת ריביות מול כל הבנקים? רוצה לבחור תמהיל משכנתא שישקף את היכולות הכלכליות שלך ויחסוך לך מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא? – המומחים של פרקטיק נמצאים כאן בשבילך!

פרקטיק הוקמה ומנוהלת על ידי חנן אזולאי, בעל ניסיון של 12 שנה בבנק לאומי וכלכלן מוסמך, כבר יותר מ – 15 שנה. במהלך השנים, הענקנו ליווי, ייעוץ והתאמה של משכנתאות למאות זוגות צעירים, משפחות ומשקיעי נדל"ן אשר בדיוק כמוך – רצו לקחת את המשכנתא שהכי טובה להם ולא משכנתא שטובה לפקידי הבנק!

פרקטיק תייצג את האינטרסים שלך ותבצע עבורך את כל העבודה הקשה מול הבנקים (השוואת ריביות, בניית תמהיל, ניתוח הכנסות/הוצאות וכדומה) – כאשר בסופו של יום, המטרה שלנו היא לחסוך, להקל ולבנות עבורך משכנתא נכונה שתלווה אותך לאורך שנים רבות בעלות כמה שיותר נמוכה ( לפי מחקרים אחרונים, ייעוץ משכנתא אפקטיבי חוסך בין 100,000 ₪ ל – 200,000 ₪ לאורך חייב המשכנתא).

לתיאום פגישת היכרות ראשונית במשרדי פרקטיק, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 וצוות יועצי המשכנתאות של פרקטיק ישמח להעניק לך מהידע, הניסיון והקשרים האישיים שצברנו מול הבנקים הגדולים.

פרקטיק – יועץ משכנתא ברמת ישי שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, יועצי המשכנתא של פרקטיק מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של פרקטיק יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית ,תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

לחנן וכל צוות פרקטיק תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של פרקטיק ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך ברמת ישי, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!