שי קילמן

שי קילמן הינו ישראלי ממוצא ארגנטינאי. שי קילמן מתגורר כיום בארגנטינה והוא עוסק בקידום וניהול מיזמים שונים הנדל"ן.

אחד מהמיזמים החשובים של שי קילמן, הוא מיזם שבו חבר שי קילמן לשותפים ומשקיעים נוספים במטרה לקדם מהלך ליצירת קרן מימון משכנתאות בארגנטינה.

אם הינכם שואלים מה מיוחד בארגנטינה? ומדוע יש צורך בקרן למימון משכנתאות? האם זה לא מתפקידם של הבנקים לממן משכנתאות לרוכשים בתים ודירות?

ובכן, בארגנטינה נוצר מצב מאוד מיוחד בגלל אופייה של האוכלוסייה הארגנטינאית. אנשים רבים מקרב המעמד הבינוני נוהגים שלא לדווח על הכנסותיהם באופן אמיתי. מאחר והבנקים דורשים טפסים שונים מראשויות ממשלתיות בכדי ללוות משכנתאות, נתקלים אנשים רבים בקושי לקבל משכנתאות מן הבנקים.

אנשים רבים שמעמדם הכלכלי מאפשר להם לעמוד בתשלומי המשכנתא, מסורבים ע"י הבנקים בעת בקשה להלוואת משכנתא. המצב זה יצר חלל שאליו נכנסו משקיעים פרטים שממנים משכנתאות למעמד הבינוני בארגנטינה וזוכים לתשואה נאה.

שי קילמן מציע למשקיעים פרטיים להצטרף לקרן המשכנתאות שבניהולו.

שי ייצג בעבר חברות ישראליות שונות שפועלות בתחום הנדל"ן בארגנטינה. בעבר ייצג שי חברות כמו: אלקטרה נדל"ן, אפריקה ישראל ו TERRA REAL ESTATE ועוד.

כחלק מניסיונו העשיר בתחום הנדל"ן היה שי אחראי לרכישות של נכסים מניבים בארגנטינה והוא אף היה אחראי על ניהול כספיי משקיעים ישראליים במיזמים בהיקף של מעל 1000 יחידות דיור בפנמה.

אין ספק שלשי קילמן יש את הידע והניסיון המקצועי להוביל את המהלך להצלחה.

מעוניין להצטרף כמשקיע? מעוניין במידע נוסף אודות קרן למימון משכנתאות?

צור קשר!

שי קילמן.

מייל: shaiki1@netvision.net.il

טלפון משרד: 00541120564948

סלולרי ארגנטינה: 00549116309

פורסם בקטגוריה שי קילמן. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.