יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בטירת הכרמל

רוצה להוריד את ריביות המשכנתא למינימום האפשרי? רוצה יועץ משכנתאות שמייצג אותך ולא את הבנק? רוצה יועץ משכנתאות שישיג לך את העסקה הטובה ביותר? – צוות המומחים של שער לחיסכון נמצא כאן בשבילך! 

שער לחיסכון אשר מנוהלת על ידי יריב נרדע, מומחה למשכנתאות וכלכלת המשפחה, מעניקה שירותי ייעוץ משכנתאות בטירת הכרמל והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה. אין ספק שלקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות המשמעותיות בחיי כל אדם, לכן חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות אשרי יוכל להתאים את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר ולחתוך בריביות הבנקים.

יועץ משכנתא בעל ניסיון, ידע ומומחיות יוכל ללוות אותך בהליכי המשא ומתן מול הבנק, לעשות סדר בריביות ומסלולי המשכנתא ולחסוך לך בין 100,000 ₪ ל – 200,000 ₪ לאורך חיי המשכנתא.

לתיאום פגישת היכרות במשרדי שער לחיסכון, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח ללוות אותך בתהליך לקיחת המשכנתא מתחילתו ועד סופו.

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בטירת הכרמל שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בטירת הכרמל, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!