עידן דן - יועץ משכנתאות בטירת הכרמל
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בטירת הכרמל

עידן דן - יועץ משכנתאות בטירת הכרמל
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בטירת הכרמל

רוצה להוריד את ריביות המשכנתא למינימום האפשרי? רוצה יועץ משכנתאות שמייצג אותך ולא את הבנק? רוצה יועץ משכנתאות שישיג לך את העסקה הטובה ביותר? – אני נמצא כאן בשבילך! 

עידן דן, מומחה למשכנתאות וכלכלת המשפחה, מעניק שירות ייעוץ משכנתאות בטירת הכרמל והסביבה הקרובה. אין ספק שלקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות המשמעותיות בחיי כל אדם, לכן חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות אשרי יוכל להתאים את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר ולחתוך בריביות הבנקים.

יועץ משכנתא בעל ניסיון, ידע ומומחיות יוכל ללוות אותך בהליכי המשא ומתן מול הבנק, לעשות סדר בריביות ומסלולי המשכנתא ולחסוך לך בין 100,000 ₪ ל – 200,000 ₪ לאורך חיי המשכנתא.

לתיאום פגישת היכרות, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3911454 ואשמח ללוות אותך בתהליך לקיחת המשכנתא מתחילתו ועד סופו.

עידן דן יועץ משכנתא בטירת הכרמל שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בטירת הכרמל, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!