יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות במגדל העמק

מסלולי המשכנתא מבלבלים אותך? אין לך מושג כיצד לגשת לפקידה בבנק ואלו ריביות משכנתא טובות עבורך? – אל דאגה, מומחי המשכנתאות של שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך!

לאורך השנים, ליווינו אינספור משפחות, זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן חריפים מול הבנקים הגדולים. הניסיון הרב שצברנו מול הבנקים ולקוחות בדיוק כמוך, מאפשר לנו לבצע התאמה מלאה של המשכנתא ליכולות הכלכליות של כל לקוח, לקבל ריביות משכנתא עדיפות ולחסוך לאורך חיי המשכנתא כ – 100,000-200,000 ₪ בעלויות המשכנתא הסופיות.

שער לחיסכון מעניקה שירותי ייעוץ משכנאות במגדל העמק כבר יותר מ -15 שנה. בסופו של יום, המטרה שלנו היא להעניק לפרוס בפניך את כלל האפשרויות שעומדות בפניך ולחסוך לך לא מעט כסף שהיה יכול להגיע לבנק.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי ייעוץ משכנתא במגדל העמק או לתיאום פגישת היכרות ראשונית במשרדי שער לחיסכון, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך.

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא במגדל העמק שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך במגדל העמק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!