עידן דן - יועץ משכנתאות במגדל העמק
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית במגדל העמק

עידן דן - יועץ משכנתאות במגדל העמק
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית במגדל העמק

מסלולי המשכנתא מבלבלים אותך? אין לך מושג כיצד לגשת לפקידה בבנק ואלו ריביות משכנתא טובות עבורך? – אל דאגה, אני נמצא כאן בשבילך!

לאורך השנים, ליוויתי אינספור משפחות, זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן חריפים מול הבנקים הגדולים. הניסיון הרב שצברתי מול הבנקים ולקוחות בדיוק כמוך, מאפשר לי לבצע התאמה מלאה של המשכנתא ליכולות הכלכליות של כל לקוח, לקבל ריביות משכנתא עדיפות ולחסוך לאורך חיי המשכנתא כ – 100,000-200,000 ₪ בעלויות המשכנתא הסופיות.

אני מעניק שירותי ייעוץ משכנאות במגדל העמק כבר שנים רבות כאשר בסופו של יום, המטרה שלי היא לפרוס בפניך את כלל האפשרויות הרלוונטיות אליך ולחסוך לך לא מעט כסף שהיה יכול להגיע אל הבנק.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי ייעוץ משכנתא במגדל העמק או לתיאום פגישת היכרות ראשונית, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3911454 ואשמח לעמוד לרשותך.

עידן דן יועץ משכנתא במגדל העמק שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אשמח להעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך במגדל העמק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!