יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בנהריה

רוצה לתכנן את מסלולי המשכנתא בצורה אופטימלית? רוצה לחסוך 100,000-200,000 ₪ בעלות הכוללת של המשכנתא? – מומחי המשכנתאות של שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך!

שער לחיסכון אשר מנוהלת על ידי יריב נרדע, מומחה למשכנתאות וכלכלת המשפחה, מעניקה שירותי ייעוץ משכנתא בנהריה והסביבה כבר יותר מ -15 שנה. במהלך השנים, ייצגנו, ליווינו וייעצנו למאות משפחות, זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן שבדיוק כמוך רצו גורם שייצג את האינטרסים שלהם ולא את פקידי הבנק אשר מייצגים את האינטרסים של הבנק שמשלם להם משכורת בסוף כל חודש.

יועצי המשכנתאות של שער לחיסכון ישמחו ללוות אותך מתחילת התהליך ועד מועד החתימה על המשכנתא בבנק. אנו נחסוך לך זמן רב, נערוך עבורך השוואת ריביות משכנתא, נבצע משא ומתן והתאמה מלאה של מסלולי המשכנתא.

לקבלת ייעוץ ראשוני ולתיאום פגישת היכרות במשרדי שער לחיסכון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454.

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בנהריה שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בנהריה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!