עידן דן - יועץ משכנתאות בנהריה
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בנהריה

עידן דן - יועץ משכנתאות בנהריה
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בנהריה

רוצה לתכנן את מסלולי המשכנתא בצורה אופטימלית? רוצה לחסוך 100,000-200,000 ₪ בעלות הכוללת של המשכנתא? – אני נמצא כאן בשבילך!

אני מעניק שירותי ייעוץ משכנתא בנהריה והסביבה כבר שנים רבות. במהלך השנים, ייצגתי, ליוויתי וייעצתי למאות משפחות, זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן שבדיוק כמוך רצו גורם שייצג את האינטרסים שלהם ולא את פקידי הבנק אשר מייצגים את האינטרסים של הבנק שמשלם להם משכורת בסוף כל חודש.

אני אשמח ללוות אותך מתחילת התהליך ועד מועד החתימה על המשכנתא בבנק. בצורה זו אוכל לחסוך לך זמן רב, לערוך עבורך השוואת ריביות משכנתא, לבצע משא ומתן קשוח ולהתאים בצורה מלאה את מסלולי המשכנתא השונים.

לקבלת פרטים נוספים על ייעוץ משכנתאות בנהריה והסביבה, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3911454.

עידן דן יועץ משכנתא בנהריה שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אשמח להעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בנהריה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!