עידן דן - יועץ משכנתאות בנשר
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בנשר

עידן דן - יועץ משכנתאות בנשר
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בנשר

רוצה לבנות תמהיל משכנתא אופטימלי שמתאים ומשקף את היכולות הכלכליות שלך? רוצה לקבל ריביות משכנתא אטרקטיביות אשר ישאירו לך אוויר לנשימה? – אני נמצא כאן בשבילך!

אני מתמחה בליווי, תכנון וייעוץ משכנתאות בנשר כבר שנים רבות כך שאוכל להעניק לך מהניסיון, הידע והמומחיות הרבה שצברתי על מנת לחסוך, לייעל ולהוזיל את עלות המשכנתא החודשית אשר תלווה אותך לאורך שנים רבים.

ייעוץ משכנתא אפקטיבי מעניק לך יתרונות רבים החל מיצירת תמהיל משכנתא אשר מותאם ותפור אישית לצרכים שלך ועד השוואה, משא ומתן והורדת ריביות המסלולים אשר יחסכו לך כ – 100,000 – 200,000 ₪ בממוצע לאורך חיי המשכנתא.

אני מזמים אותך לעשות את הצעד הראשון ולפנות אלי ב –072-3911454 – אני אשמח להעניק לך ייעוץ ראשוני בחינם ולתאם פגישת היכרות ראשונית, ללא כל התחייבות מצידך!

עידן דן יועץ משכנתא בנשר שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אשמח להעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בנשר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!