יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בנשר

רוצה לבנות תמהיל משכנתא אופטימלי שמתאים ומשקף את היכולות הכלכליות שלך? רוצה לקבל ריביות משכנתא אטרקטיביות אשר ישאירו לך אוויר לנשימה? – שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך!

שער לחיסכון מתמחה בליווי, תכנון וייעוץ משכנתאות בנשר כבר יותר מ – 15 שנה. שער לחיסכון אשר מנוהלת על ידי יריב נרדע, מומחה למשכנתאות וכלכלת המשפחה, תעניק לך מהניסיון, הידע והמומחיות הרבה שצברנו על מנת לחסוך, לייעל ולהוזיל את עלות המשכנתא החודשית אשר תלווה אותך לאורך שנים רבים.

ייעוץ משכנתא אפקטיבי מעניק לך את יתרונות רבים החל מיצירת תמהיל משכנתא אשר מותאם ותפור אישית לצרכים שלך ועד השוואה, משא ומתן והורדת ריביות המסלולים אשר יחסכו לך כ – 100,000 – 200,000 ₪ בממוצע לאורך חיי המשכנתא.

אנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון ולפנות אלינו ב –072-3911454 – אנו נשמח להעניק לך ייעוץ ראשוני בחינם ולתאם פגישת היכרות במשרדי שער לחיסכון, ללא כל התחייבות מצידך!

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בנשר שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בנשר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!