עידן דן - יועץ משכנתאות בעכו
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בעכו

עידן דן - יועץ משכנתאות בעכו
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בעכו

לא נמאס לך לשלם לבנקים יותר מידי כסף? רוצה למצוא גורם שייצג אותך מול פקידי הבנק? רוצה לבצע התאמה מלאה של המשכנתא לפרופיל הכלכלי שלך? – אני נמצא כאן בשבילך!

אני בעל ניסיון רב שנים בייצוג נוטלי משכנתאות מול הבנקים. לצערי, רבים נוטים לחשוב שפקידי הבנק הנחמדים, מייצגים את האינטרסים שלהם – אך בפועל, המציאות היא שפקידי הבנק מציעים לך מסלולים שמייצרים כמה שיותר כסף לבנק ופחות ללקוח.

בשביל להתמודד עם הבנקים במגרש הביתי שלהם, עליך ללמוד את הנושא לעומק לאורכו ולרוחבו או לפנות אל יועץ משכנתאות מוסמך אשר ייצג את האינטרסים שלך. אני אשמח לייצג אותך בצורה מלאה החל מהתאמה של תמהיל המשכנתא הנכון עבורך דרך השוואת ריביות משכנתא ועד לקבלת האישור העקרוני בסניף הבנק הקרוב אליך בעכו.

אני מזמין אותך לעשות את הצעד הראשון בדרך למשכנתא אפקטיבית, מותאמת אישית ושקולה. לתיאום פגישת היכרות ראשונית, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3911454 ואשמח לעמוד לרשותך! 

עידן דן יועץ משכנתא בעכו שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אשמח להעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בעכו, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!