יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בעכו

לא נמאס לך לשלם לבנקים יותר מידי כסף? רוצה למצוא גורם שייצג אותך מול פקידי הבנק? רוצה לבצע התאמה מלאה של המשכנתא לפרופיל הכלכלי שלך? – המומחים של שער לחיסכון, נמצאים כאן בשבילך!

שער לחיסכון בעלת ניסיון רב שנים בייצוג נוטלי משכנתאות מול הבנקים. לצערנו, רבים נוטים לחשוב שפקידי הבנק הנחמדים, מייצגים את האינטרסים שלהם – אך בפועל, המציאות היא שפקידי הבנק מציעים לך מסלולים שמייצרים כמה שיותר כסף לבנק ופחות ללקוח.

בשביל להתמודד עם הבנקים במגרש הביתי שלהם, עליך ללמוד את הנושא לעומק לאורכו ולרוחבו או לפנות ליועץ משכנתאות אשר ייצג את האינטרסים שלך. צוות יועצי המשכנתאות של שער לחיסכון אשר מנוהלים על ידי יריב נרדע, מומחה למשכנתאות וכלכלת המשפחה, יוכלו לייצג אותך בצורה מלאה החל מהתאמה של תמהיל המשכנתא הנכון עבורך דרך השוואת ריביות משכנתא ועד לקבלת האישור העקרוני בסניף הבנק הקרוב אליך בעכו.

אנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון בדרך למשכנתא אפקטיבית, מותאמת אישית ושקולה. לתיאום פגישת היכרות ראשונית במשרדי שער לחיסכון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 וכל מומחי המשכנתאות שלנו ישמחו לעמוד לרשותך!

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בעכו שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בעכו, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!