עידן דן - יועץ משכנתאות בעתלית
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בעתלית

עידן דן - יועץ משכנתאות בעתלית
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בעתלית

רוצה לחסוך 100,000-200,000 בעלויות המשכנתא? רוצה לבחור את מסלולי המשכנתא שטובים לך ולא לבנק? רוצה לחסוך זמן רב בהשוואת ריביות, תמהילים ומשא ומתן מול הבנקים? – אני נמצא כאן בשבילך!

אני מעניק שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג של לקוחות פרטיים ועסקיים בעתלית כבר שנים רבות. לעיתים קרובות, ההתנהלות מול הבנקים השונים, מצריכה לא מעט ידע, ניסיון והבנה כלכלית – כתוצאה מכך, רק יועץ משכנתאות מוסמך יוכל לזהות את המוקשים שפקידי הבנק טומנים לך, להתריע ולפרק אותם בכל פעם מחדש.

אני אשמח לייצג  את האינטרסים שלך, להעניק לך הסבר מפורט בכל שלב בתהליך ולהשיג עבורך את המשכנתא הטובה ביותר.

אני מזמין אותך לעשות את הצעד הראשון וליצור עימי קשר ב – 072-3911454. אני אשמח להעניק לך ייעוץ ראשוני בחינם ולערוך פגישת היכרות, ללא כל התחייבות מצידך. 

עידן דן יועץ משכנתא בעתלית שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אשמח להעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בעתלית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!