יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בעתלית

רוצה לחסוך 100,000-200,000 בעלויות המשכנתא? רוצה לבחור את מסלולי המשכנתא שטובים לך ולא לבנק? רוצה לחסוך זמן רב בהשוואת ריביות, תמהילים ומשא ומתן מול הבנקים? – מומחי המשכנתאות של שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך!

שער לחיסכון מעניקים שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג של לקוחות פרטיים ועסקיים בעתלית כבר יותר מ – 15 שנה. ההתנהלות מול הבנקים השונים, מצריכה לא מעט ידע, ניסיון והבנה כלכלית – כתוצאה מכך, רק יועץ משכנתאות מוסמך יוכל לזהות את המוקשים שפקידי הבנק טומנים לך, להתריע ולפרק אותם בכל פעם מחדש.

שער לחיסכון אשר מנוהלת על ידי יריב נרדע, יועץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, תייצג את האינטרסים שלך, תסביר לך כל שלב בתהליך ותשיג עבורך את המשכנתא הטובה ביותר.

אנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון וליצור עימנו קשר ב – 072-3911454. אנו נשמח להעניק לך ייעוץ ראשוני בחינם ולערוך פגישת היכרות, ללא כל התחייבות מצידך, במשרדי שער לחיסכון.

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בעתלית שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בעתלית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!