יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בקריות

רוצה לעשות מכרז ריביות מסודר מול כל הבנקים? לקבל את הריביות הטובות ביותר , לבחור תמהיל משכנתא שנכון עבורך ולהוזיל את עלויות המשכנתא למינימום האפשרי? – שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך! 

שער לחיסכון מעניקים שירותי ייעוץ משכנתאות בקריות כבר יותר מ – 15 שנה כאשר במהלך השנים עזרנו למאות משפחות, זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן לחתוך את ההחזרים החודשיים ולקחת משכנתא בתנאים שטובים להם ולא בתנאים שטובים לבנק.

ייעוץ משכנתא אפקטיבי יחסוך לך לא רק בהחזרים החודשיים הצפויים על המשכנתא היקרה אלא גם הרבה מאוד זמן, התרוצצויות ומשא ומתן מול הבנקים השונים. בסופו של יום, יועץ משכנתא אובייקטיבי שמייצג את האינטרסים שלך מול הבנק יאפשר לך לבצע התייעלות כלכלית ויעניק לך את כל הכלים שיאפשרו לך לעשות סדר אמיתי במשכנתא.

לתיאום פגישת היכרות ראשונית, ללא כל התחייבות מצידך, במשרדי שער לחיסכון ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 – אנו נשמח לעמוד לרשותך מהשלבים הראשוניים ועד למעמד החתימה בסניף הבנק.

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בקריות שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בקריות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!