עידן דן - יועץ משכנתאות בקריות
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בקריות

עידן דן - יועץ משכנתאות בקריות
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בקריות

רוצה לעשות מכרז ריביות מסודר מול כל הבנקים? לקבל את הריביות הטובות ביותר , לבחור תמהיל משכנתא שנכון עבורך ולהוזיל את עלויות המשכנתא למינימום האפשרי? – אני נמצא כאן בשבילך! 

אני מעניק  שירותי ייעוץ משכנתאות בקריות כבר שנים רבות, כאשר במהלך השנים עזרתי למאות משפחות, זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן לחתוך את ההחזרים החודשיים ולקחת משכנתא בתנאים שטובים להם ולא בתנאים שטובים לבנק.

ייעוץ משכנתא אפקטיבי יחסוך לך לא רק בהחזרים החודשיים הצפויים על המשכנתא היקרה אלא גם הרבה מאוד זמן, התרוצצויות ומשא ומתן מול הבנקים השונים. בסופו של יום, יועץ משכנתא אובייקטיבי שמייצג את האינטרסים שלך מול הבנק יאפשר לך לבצע התייעלות כלכלית ויעניק לך את כל הכלים שיאפשרו לך לעשות סדר אמיתי במשכנתא.

לתיאום פגישת היכרות ראשונית, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3911454 – אני אשמח לעמוד לרשותך מהשלבים הראשוניים ועד למעמד החתימה בסניף הבנק.

עידן דן יועץ משכנתא בקריות שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אשמח להעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בקריות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!