עידן דן - יועץ משכנתאות בקרית טבעון
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בקרית טבעון

עידן דן - יועץ משכנתאות בקרית טבעון
ייעוץ משכנתאות מותאם אישית בקרית טבעון

רוצה לקבל את התנאים, הריביות ומסלולי המשכנתא שהכי טובים לך? רוצה לחסוך זמן, כאב ראש ועצבים בדרך לדירה החדשה? – אני נמצא כאן בשבילך!

אני מעניק שירותי ייעוץ משכנתאות בקרית טבעון והסביבה כבר שנים רבות. הניסיון המצטבר שלי יכול לשמש אותך על מנת לקחת משכנתא מותאמת אישית למידותיך הכלכליות, לזהות מוקשים שפקידי הבנק מציעים ללווים ולהוזלה משמעותית של החזרי המשכנתא לאורך השנים (חיסכון שיכול להתבטא ב – 100,000-200,000 ₪ לאורך חיי המשכנתא).

אני יועץ משכנתאות בעל ידע רחב בכלכלה, מימון וכלכלת המשפחה, כך שבכל שלב אוכל להעניק לך את המידע, הביטחון והשקט הנפשי בדרך למשכנתא המיוחלת.

אני מזמין אותך ליצור עימי קשר ב – 072-3911454 ולהרוויח מהניסיון הרב שצברתי מול הבנקים עם לקוחות בדיוק כמוך.

עידן דן יועץ משכנתא בקרית טבעון שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אני מייצג אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

אני אשמח להעניק לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

משכנתא לכל מטרה

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

המלצות מלקוחות שאוהבים אותנו 💕 ​

עידן, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותך חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא פשוט לפנות אל עידן דן ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בקרית טבעון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!