יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בקרית טבעון

רוצה לקבל את התנאים, הריביות ומסלולי המשכנתא שהכי טובים לך? רוצה לחסוך זמן, כאב ראש ועצבים בדרך לדירה החדשה? – המומחים של שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך!

שער לחיסכון מעניקה שירותי ייעוץ משכנתאות בקרית טבעון והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. הניסיון המצטבר של מומחי המשכנתאות של שער לחיסכון יכול לשמש אותך על מנת לקחת משכנתא מותאמת אישית למידותיך הכלכליות, לזהות מוקשים שפקידי הבנק מציעים ללווים ולהוזלה משמעותית של החזרי המשכנתא לאורך השנים (חיסכון שיכול להתבטא ב – 100,000-200,000 ₪ לאורך חיי המשכנתא).

שער לחיסכון מנוהלת על ידי יריב נרדע, יועץ משכנתאות בעל ידיע רב בכלכלה, מימון וכלכלת המשפחה, כך שבכל שלב נוכל להעניק לך את המידע, הביטחון והשקט הנפשי בדרך למשכנתא המיוחלת.

אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ולהרוויח מהניסיון הרב שצברנו מול הבנקים עם לקוחות בדיוק כמוך.

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בקרית טבעון שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בקרית טבעון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!