יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות ברמת ישי

רוצה לבצע השוואת ריביות מול כל הבנקים? רוצה לבחור תמהיל משכנתא שישקף את היכולות הכלכליות שלך ויחסוך לך מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא? – המומחים של שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך!

שער לחיסכון הוקמה ומנוהלת על ידי יריב נרדע כבר יותר מ – 15 שנה. במהלך השנים, הענקנו ליווי, ייעוץ והתאמה של משכנתאות למאות זוגות צעירים, משפחות ומשקיעי נדל"ן אשר בדיוק כמוך – רצו לקחת את המשכנתא שהכי טובה להם ולא משכנתא שטובה לפקידי הבנק!

שער לחיסכון תייצג את האינטרסים שלך ותבצע עבורך את כל העבודה הקשה מול הבנקים (השוואת ריביות, בניית תמהיל, ניתוח הכנסות/הוצאות וכדומה) – כאשר בסופו של יום, המטרה שלנו היא לחסוך, להקל ולבנות עבורך משכנתא נכונה שתלווה אותך לאורך שנים רבות בעלות כמה שיותר נמוכה ( לפי מחקרים אחרונים, ייעוץ משכנתא אפקטיבי חוסך בין 100,000 ₪ ל – 200,000 ₪ לאורך חייב המשכנתא).

לתיאום פגישת היכרות ראשונית במשרדי שער לחיסכון, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 וצוות יועצי המשכנתאות של שער לחיסכון ישמח להעניק לך מהידע, הניסיון והקשרים האישיים שצברנו מול הבנקים הגדולים. 

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא ברמת ישי שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך ברמת ישי, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!