יריב נרדע - שער לחיסכון
ייעוץ משכנתאות בצפון

רוצה לעשות סדר בבלאגן, לקבל ריביות נמוכות וייעוץ אובייקטיבי אשר משרת אך ורק את האינטרסים שלך ולא את האינטרסים של הבנק? – שער לחיסכון נמצאים כאן בשבילך!

שער לחיסכון בניהולו של יריב נרדע, מעניקים שירותי ייעוץ משכנתאות בצפון (חיפה, קריות, קריית מוצקין, קריית חיים, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית שמואל, קריית ים, נשר, טירת הכרמל, מגדל העמק, עכו, נהריה, עתלית, קריית טבעון, רמת ישי ועוד) כבר יותר מ – 15 שנה. במהלך השנים, ליווינו מאות לקוחות שבדיוק כמוך רצו לקחת משכנתא בצורה מושכלת, נכונה ומותאמת אישית.

בסופו של יום, המטרה שלנו בשער לחיסכון היא ללוות אותך בכל צעד מול סניף הבנק, לבצע עבורך את הטרטורים/הבירוקרטיה מול פקידי הבנק וכמובן, לחסוך לך לא מעט כסף בדרך – מהניסיון הרב שצברנו, החיסכון יכול להסתכם בסכום לא מבוטל של 100,000 ₪ – 200,000 ₪ לאורך חיי המשכנתא.

לקבלת פרטים נוספים או לתיאום פגישת היכרות ראשונית במשרדי שער לחיסכון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך בכל עת.

יריב נרדע – שער לחיסכון
יועץ משכנתא בצפון שמייצג את האינטרסים שלך!

חשוב לציין כי להבדיל מפקידי הבנק, אנו מייצגים אך ורק את האינטרסים שלך ולא של הבנק. 

צוות המומחים של שער לחיסכון בהובלת יריב נרדע, יעניקו לך ליווי צמוד החל מהשלבים הראשוניים של תכנון התקציב (הכנסות מול הוצאות) או בניית תמהיל המשכנתא הרצוי ועד לשלבים המתקדמים יותר, בהם נבצע משא ומתן קשוח מול פקידי הבנק ונגיע למעמד החתימה על מסמכי המשכנתא בסניף הבנק הקרוב אליך.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי

מחזור משכנתא

משכנתא הפוכה לבני +60

ביטוח משכנתא

ריביות משכנתא

משכנתא למסורבים

מה מספרים עלינו?

יריב, תודה רבה על התוצאות, הסבלנות והליווי המקצועי. בזכותכם חסכנו עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלקחנו בבנק מזרחי טפחות – כזוג צעיר שעושה את הצעדים הראשונים שלו בחיים, כל חיסכון בתשלומי המשכנתא נותן לנו עוד אוויר ומרחב לנשימה במהלך כל חודש.

לכל מי שמחפש יועץ משכנתאות מומלץ עם קבלות בשטח, ההמלצה שלנו היא לפנות לצוות המומחים של שער לחיסכון ולהפוך את כל התהליך לפשוט, מהיר וקל הרבה יותר.
מאיה זילברשטיין

לשיחה מיידית עם יועץ משכנתאות מוסמך בצפון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3911454 ונשמח לעמוד לרשותך!